Залежність  — набута гостра потреба здійснювати якісь дії або вживати якихось шкідливих для організма речовин.

Залежність поділяють на фізіологічну та психічну.

Дії, що здійснюються через залежність людини від тої чи іншої речовини, яку вона вживає, переважно є шкідливими для організму людини. Вони перешкоджають людині розвиватися як розумово, так і фізично. Серед цих звичок виділяють декілька найшкідливіших — це наркоманія, алкоголізм.

Наш наркологічний центр, при дотриманні чіткіх рекомендацій нарколога, гарантує гарний результат лікування та повну анонімність .Швидка допомога при алкоголізмі – мививодимо із довготривалого запоюта проводимо єфективне лікування пацієнтів . Надаємопослуги медикаментозного та психологічного кодування від хронічного вживання алкоголю.

Ми чітко розділяємо первинну медикаментозну допомогу та психологічний супровід пацієнта на протязі лікуваннята за межами центру. Надаємо консультації різних фахівців (психіатр, нарколог) в найважчих станах та подальшу індивідуальну реабілітацію.

У нашому центрі від алко і нарко залежностей повністю позбуваються70% хворих людей. Такі суттєві результати отримані завдяки унікальним методикам комплексної терапії. Професіоналізм, досвід і ставлення до пацієнтів!

У лікуванні використовуємо різноманітні медикаментозні препарати, психологічну допомогу, кодування, а також особливі види алко- та наркоблокаторів. Програми соціальної реабілітації та психологічної адаптації дозволяють нашим клієнтам швидше повернутись до здорового та нормального життя.

Після припинення вживання алкоголю чи наркотиків наша клініка використовує виключно сучасні, якісні, високоефективні медичні препарати.

Наш центр надає реальну допомогу нарко- і алкозалежним пацієнтам. Ми пропонуємо чудово облаштовані кімнати для 2 або 4 людей, з сучасними, зручними меблями. У всіх приміщеннях встановлені кондиціонери, обігрівачі, проведене супутникове телебачення та Wi-Fi.